Jesteśmy nowoczesną firmą, która od początku swojego istnienia stawia na profesjonalizm wykonywanych usług oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Swoją działalność prowadzimy od 1991 roku, wówczas rozpoczęliśmy sprzedaż materiałów wykończeniowych w sklepie stacjonarnym. Zakres oferty handlowej był stopniowo lecz sukcesywnie poszerzany, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Wiedza i doświadczenie zdobyte w tym czasie oraz wysoka jakość towarów i usług zaowocowały profesjonalną obsługą i rzeszą zadowolonych klientów.

Obecnie zajmujemy się kompleksową obsługą klienta w zakresie stolarki otworowej z PCV, aluminium i drewna. Dostarczamy również systemy osłonowe do stolarki okiennej m.n. żaluzje, rolety zewnętrzne i naokienne z pełną automatyką, roletki materiałowe, moskitiery, parapety jak również inne akcesoria okienne. W sprzedaży posiadamy stolarkę drzwiową: drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, a także szeroki wybór bram garażowych. Oferujemy produkty najwyższej jakości, pochodzące od uznanych i sprawdzonych na rynku producentów. Wszystkie oferowane przez nas wyroby posiadają wymagane atesty i certyfikaty.

Ważnym segmentem naszej działalności są kompleksowe usługi ogólnobudowlane. Przez lata nasza firma zrealizowała wiele inwestycji zarówno dla inwestorów prywatnych, obiektów przemysłowych, handlowych jak również inwestycji wynikających z zamówień publicznych.

W roku 2015 w odpowiedzi na rosnące wymagania rynku budowlanego oraz oczekiwania naszych klientów rozszerzyliśmy działalność o budowę energooszczędnych domów pasywnych. Jest to standard który coraz mocnej zaznacza się w polskim budownictwie mieszkalnym.

W ofercie posiadamy swoje projekty domów pasywnych jak również korzystamy z projektów powierzonych przez naszych klientów. Nasze usługi kierujemy do gospodarstw domowych, które chcą podnieść standard życia oraz zmniejszyć koszty utrzymania domu. Obiekty tego typu pozwalają na osiągnięcie znacznych oszczędności związanych z ich utrzymaniem w porównaniu do rozwiązań konwencjonalnych gdyż wykorzystują nowoczesne rozwiązania oraz innowacyjne materiały, które zapewniają znacznie lepszą izolację termiczną elementów budynków. Ściany, stropy oraz podłogi posiadają bardzo wysoki współczynnik przenikania ciepła i w związku z tym znacznie zmniejszają wydatki związane ze zużyciem energii oraz utrzymaniem domów.

Zajmujemy się budową domów energooszczędnych w standardzie NF15 które odpowiadają kryteriom programu opracowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej co umożliwia ubieganie się o dofinansowanie w wysokości do 50 000 zł..

Bazując na bogatym doświadczeniu oraz potencjale wykonawczym zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie robót budowlanych, remontów, modernizacji czy budowy domu. Oferujemy fachowe doradztwo oraz profesjonalne usługi poparte wieloletnim doświadczeniem i licznymi szkoleniami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą,

Roman Białek

Newsletter